Skip to content

nx1kvaevelyn

Overview

  • Founded Date May 27, 1996
  • Sectors Accountancy
  • Posted Jobs 0

Company Description

Jak mogę poprawić swoje umiejętności pokerowe?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to spróbować wyjść i grać na żywo jak najwięcej. Jeśli nie wychodzisz, aby grać, to nie stawiasz teorii w praktyce. Jak stajesz się doskonałym graczem na żywo? Mówisz, że grasz online i żyjesz od roku, ale co robisz w tym czasie? Mogą krytykować twoją grę, oferować strategiczne porady i ponosić odpowiedzialność. Wielu najlepszych graczy ma usługi coachingu, kursy online lub oferują recenzje wideo.

Rozważ zdobycie treningu od profesjonalnego gracza w pokera, zwłaszcza tego, który specjalizuje się w formacie gry, którą grasz. Ich wiedza może wytrzeć lata z krzywej uczenia się. Get Coaching From Pros. Studiuj zaawansowaną strategię pokera. Dołącz do forów pokerowych, aby omówić ręce i uzyskać opinie. Obejrzyj filmy treningowe najlepszych graczy. Gdy masz dobre zrozumienie podstaw, zacznij studiować zaawansowaną strategię pokera.

Nieustannie buduj swój bank wiedzy strategicznej. Przeczytaj książki i artykuły na takie tematy jak zakresy rąk, rozmiary zakładów, blufowanie, analiza tekstury deski i więcej. Uczenie się, https://www.comparebuzz.net/ jak ustawić limity, kontrolować swoje wydatki i unikać niepotrzebnych ryzyk może zapewnić, że masz niezbędne zasoby, aby kontynuować grę i doskonalić swoje umiejętności w czasie. Skuteczne zarządzanie bankrollem jest niezbędne do utrzymania kariery w pokera w dłuższej perspektywie.

Praktyka zarządzania bankrollem. Gracz ma jedną z czterech opcji w zależności od tego, jakie karty posiada. W ostatniej rundzie, zwanej showdown, gracze porównują swoje ręce, aby ustalić, kto wygra rękę. Każda opcja jest znana jako runda zakładów. Następne dwie rundy pozwalają graczowi sprawdzić lub przekazać swoją rękę zamiast obstawiać. W pierwszej rundzie gracz ma możliwość obstawiania, że karty, które posiadają, są zwycięską ręką.

Re: Jak grać w pokera? Wszystkie te pieniądze nic nie znaczą, ponieważ byłem pierwszym, który zadzwonił do niego z moimi dwoma parami, ale gdybym wiedział, że ma AA, na pewno by go otworzył. Jestem pewien, że uderzę w moje górne limity, dostaję poty i nadal nie mogę wygrać. Grałem w tę grę od dłuższego czasu i naprawdę się frustruję, gdy zagram przeciwko ludziom, którzy oczywiście nie mają szans na wygranie pieniędzy.

Jest to brzydka gra szczęścia, nawet z ludźmi, którzy mają IQ powyżej 8. Byłem w takiej sytuacji i myślę, że to gra przeciwko sobie, bo kiedy pokonam siebie, myślę: “OK, zrobiłem to tak wiele razy, co dalej?” to po prostu frustrujące. Każda ręka, którą gramy, jest w zasadzie rozgrywana.